איך להתלבש לפגישה בנושא שוק ההון?

תוכן עניינים

שוק ההון הוא נושא פורה עבור לא מעט שיחות ופגישות. מדובר לרוב בפגישות מכובדות אליהם יש להיערך מראש ולהתלבש בהתאם. במאמר הבא נעסוק בשאלה כיצד להתלבש לפגישה בנושא שוק ההון.

הבגד עושה את האדם?

אמרה ידועה קובעת כי הבגד עושה את האדם. אנחנו לא יודעים אם זאת אכן האמת לאמיתה אבל אין ספק שיש משקל רב למלתחה שאדם בוחר לעצמו, ולמה שהוא לובש לפגישות בנושא עסקים. 

לא משנה אם עסקינן בבחירת מכנסיים, חולצות או בגדים אחרים לפגישה, חשוב להקפיד על טוב הטעם והמכובדות. כך למשל, חשוב לא לבוא עם בגדים צמודים מדי (טייצים למשל) או חושפניים מדי. יש משמעות רבה לתדמית ולרושם שנוצרים בעת פגישה עסקית, במיוחד אם היא פגישה ראשונה, ולכן חשוב להשקיע בביגוד הולם.

להתייעץ ולהתלבש 

לא צריך שנות השכלה רבות בשביל לדעת להתלבש לבד, וכנראה שמי שהולך לפגישה בנושא שוק ההון יודע היטב את המלאכה כבר כמה וכמה שנים טובות. יחד עם זאת, אין בושה בייעוץ בנושא, ומומלץ לעשות טסט למלתחה הנבחרת לפני שיוצאים לפגישה.

בין אם נפגשים עם משקיעים, יועצי שוק ההון, או כל דמות עסקית חשובה אחרת, רצוי לעבור קודם אצל חבר או בן משפחה שסומכים עליו, שייתן חוות דעת לגבי הלבוש הסופי. האם הוא אכן משרת את המטרה? האם הוא יושב טוב עליכם? וכך הלאה.

רוצים לקרוא עוד?>>feed.org.il

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

דילוג לתוכן