אילו תחליפים אנטי אלרגניים יש לחליפות פוטר לילדים

תוכן עניינים

מבין המבחר הרב של בגדי תינוקות וילדים, ישנה חליפה אחת שמלווה אותנו מזה שנים רבות, הלא היא חליפת הפוטר הרכה והנעימה למגע, המהווה פתרון קלאסי לימי החורף הקרים. אך מה עושים במקרה שהילד אלרגני לפוטר? האם קיימים תחליפים מתאימים?

חליפות פוטר לילדים

בגדי תינוקות וילדים הם עולם ומלואו, בייחוד בשל תחלופת הביגוד הגבוהה של הילדים שלנו, הן בגלל קצב ההתפתחות המהיר שלהם והן בגלל הנטייה שלהם ללכלכך את הבגדים, כאשר ניתן למצוא כיום מגוון סוגים שונים של חליפות ובגדים, בצבעים, סגנונות ודוגמאות שונות.

מבין המגוון הרב, נראה כי חליפות פוטר לילדים תפסו מקום של כבוד בארון הבגדים של כל אחד מאיתנו, כאשר המגע הנעים של אריג הפלנל, מסייע לשמירה על החום בעונות הקרות בשנה וכמובן, רק מוסיף למתיקות המופלאה של הילדים שלנו.

תחליפים אנטי אלרגניים לחליפות פוטר לילדים

חליפות הפוטר מלוות אותנו במשך שנים רבות, אך מה עושים במקרה שהילד שלנו אלרגני לאריג הפלנל ומפתח תופעות כמו אדמימות ופריחה כשהוא לובש חליפות פוטר?

כעיקרון, חליפת הפוטר מורכבת מאחוז מסוים של כותנה ואחוז מסוים של חומר הנקרא פוליאסטר, כך ובמידה וידועה אלרגיה לאחד מהחומרים הללו, ניתן לרכוש חליפה בעלת אחוז מוקטן של אותו חומר אלרגני.

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

המגזין

דשן – מה זה בעצם ומה תפקידו?

דשן הוא מרכיב חיוני בחקלאות המודרנית, המאפשר לחקלאים וגננים להגדיל את תפוקת היבול ולשפר את איכות התוצרת שלהם. אבל מהו בעצם דשן, ולמה הוא כל

קרא עוד »