הכירו את מניית ויקטוריה סיקרט – מה השווי שלה היום

תוכן עניינים

חברת ויקטוריה סיקרט היא אחת מחברות ההלבשה התחתונה המצליחות בעולם, אם לא המצליחה מביניהן. החברה, אשר מתמחה בהלבשה תחתונה לנשים, נסחרת בשוק ההון. במאמר הבא נכיר לכם את מניית ויקטוריה סיקרט ונציג את השווי שלה. 

מנייה ותיקה ומצליחה

מה הקשר בין לבני נשים לבורסה? על פניו לא הרבה, אבל המנייה של ויקטוריה סיקרט מוכיחה שאפשר להרוויח יפה גם מלבנים, גרביונים או תחתוני נשים. שווי השוק של החברה, נכון לפברואר 2021 עומד על יותר מחמישה מיליון דולר.

משקיעים ששפר עליהם מזלם להשקיע במותג בשלושת החודשים האחרונים יכולים לרשום לעצמם תשואה על ההשקעה בגובה של כעשרים ושש אחוז. בהחלט לא רע. אם מבודדים את תשואת המנייה לשבוע האחרון הרי שהתשואה עומדת על כשמונה אחוזים.

מה יילד יום?

נכון לכתיבת שורות אלו, שווי המנייה של ויקטוריה סיקרט עומד על כמעט 63 דולר. קרוב לשיא השנתי שלה שהתרומם עד ל-76 דולר ורחוק מהתחתית השנתית שצנחה למעט פחות מ-46 דולר. 

החברה מצליחה יפה בשוק ההון, על אף שנפרדה לפני כמה שנים מחברת האם שלה ויצאה להנפקה עצמאית. אם מתחשבים גם בעלייתם של שחקניות מובילות נוספות בתחום ההלבשה התחתונה, נראה שויקטוריה סיקרט כאן כדי להישאר, למרות כל המהפכים.

לעוד כתבות שוות>>hot-stuff.co.il

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

דילוג לתוכן