חולדות זה עסק מסוכן – איך נפטרים מהן?

תוכן עניינים

בואו נדבר ביזנס – לוכד חולדות בשוהם:

אנחנו בקוברה הדברות רוצים שתבינו כי להבדיל ממזיקים אחרים כמו ג'וקים או אפילו עכברים שהם לרוב בעיקר מגעילים אותנו, חולדה בהתנהגותה היא יותר מסוכנת ולכן חשוב לנו שלא תהיו אמיצים. אנחנו יודעים שאנשים במיוחד בישראל רוצים להתמודד עם הבעיות בעצמם וכמה שפחות להעזר באיש מקצוע. לצערנו המקרה הזה יותר דומה למפגש עם נחש ואיתם למדנו כבר בכיתה א' בשיעור תורה – לא להתעסק. לכן אם ראיתם סימנים המעידים על המצאות חולדה והחלטתם כן לעשות עסקים, תדעו שיכול להיות כי מדובר בעסק מסוכן. וככל שתתמהמהו לגבי ההחלטה, העסק עלול להפוך למסוכן יותר. התקשרו בהקדם ללוכד חולדות בשוהם ואנחנו נשלח לכם איש מקצוע בעל נסיון רב בתחום.

 

זהירות! כאן גרים בכיף!

בשנה האחרונה מתבצעות לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל עבודות תשתית, חולדות כמו בני האדם לא נהנות מרעש של שיפוצים ולכן בתקופה האחרונה יותר ויותר חולדות נוטשות את הביוב ומחפשות מקום מסתור חדש, שקט, חם ואם אפילו מגישים בו אוכל – מה טוב! הן מצידן ישמחו להישאר לגור איתכם ולהקים משפחה. למזלכם, לוכד חולדות בשוהם ילעשות בשבילכם את העבודה ולפנות אותן עבורכם. אם מצאתם שאריות מזון אכולות או חור בקיר, זה בדרך כלל סימן שיש לכם חולדה בבית. אנחנו בטוחים שבשבילכם הדבר פחות משמח, במיוחד אם אתם כבר לאחר מפגש עם חולדה התקשרו עוד היום ללוכד חולדות בשוהם.

 

לוכד חולדות בשוהם יתמודד עם הבעיה בשבילכם:

חשוב שתדעו שחולדה על אף קוטנה, הינה בעל חיים לא צפוי שעלול להיות אפילו תוקפני. נשיכה מחולדה מעבר לכך שהיא לא נעימה ויכולה להכניס ללחץ, עלולה לגרום לסיבוכים רפואיים, זכרו כי כאמור חולדה חיה לרוב בביבים וסוחבת מגוון מחלות וחידקים שגוף האדם לא בהכרח יודע להתמודד איתם ובמקרים מסוימים הדבר יכול לסיבוכים רפואיים ואף לתמותה. אנחנו ממליצים לכם לא לנסות להתעמת איתה על מנת לשמור על בטחונכם וביטחון ילדכם ולהזמין לוכד חולדות בשוהם אשר מכיר את אופיה של החיה ויודע כיצד להתמודד איתה.

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

משפחה

מבחר מוצרי ברביקיו ועל האש

מוצרי הברביקיו הטובים ביותר להכנת בשר בצורה המושלמת אנחנו הישראלים רק מחפשים תירוץ כדי לעשות על האש. לפחות פעם בחודש אנחנו מוציאים את המנגל או

קרא עוד »
טליתות
Uncategorized

טליתות – ההיסטוריה וכיום

מאז ועד היום גברים יהודים מזוהים בין היתר בגלל הטלית שהם מתעטפים איתה. מה היא בכלל טלית? אפשר להגיד כי מדובר על בגד עליון שמגיע

קרא עוד »