כל כמה זמן צריך לקנות נעליים לילדים ואיך תכניסו את זה להוצאות המשפחתיות?

תוכן עניינים

קצב הצמיחה של הרגל, עונות השנה והעדפות הילד הם כולם שיקולים שבהם מתחשבים בשביל להחליט כל כמה זמן לקנות נעליים חדשות. אבל איך מכניסים את כל זה לתקציב מסודר? הנה המדריך המלא

צריך לעמוד בקצב… הצמיחה

רכישת נעליים לילדים היא משימה קשה. בגלל שהרגל שלהם גדלה במהירות, נעליים שמתאימות לתקופה מסוימת עלולות להפוך מהר מאוד ללא רלוונטיות. עם זאת, הורים יכולים להתייחס לשיקולים אובייקטיביים כדי למצוא מגפיים לילדים לחורף או סנדלים לילדים בקיץ באופן משתלם וחסכוני.

קודם כל, צריך להביא בחשבון את קצב הצמיחה של הרגל ולקנות דגם בחצי מידה יותר. שנית, מומלץ להתאים כל נעל לעונות השנה: כמו למשל בגלל ההבדל בין כפכפים לילדים לעונות המעבר של הסתיו והאביב, סנדלים לילדים באמצע הקיץ ומגפיים לילדים לקראת החורף. מכאן והלאה, השיקול היחידי שנותר הוא העדפת הילד והתקציב המשפחתי.

החשיבות של תקציב משפחתי

קל יותר להכניס את הנעליים לתקציב ההוצאות המשפחתיות אם מגדירים מראש את הסכום שאותו מוכנים להציע. לאחר מכן, בודקים איזה עוד הוצאות משתנות השפיעו על התקציב והאם יש כסף פנוי לשדרוג המלתחה עבור שאר בני המשפחה. עם הזמן, לומדים באיזה טווח מחירי נעליים להתמקד ואיזה דגמים להעדיף.

אהבתם את הכתבה?>>tip-top.org.il

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

משפחה

מבחר מוצרי ברביקיו ועל האש

מוצרי הברביקיו הטובים ביותר להכנת בשר בצורה המושלמת אנחנו הישראלים רק מחפשים תירוץ כדי לעשות על האש. לפחות פעם בחודש אנחנו מוציאים את המנגל או

קרא עוד »
משפחה

קריאה לעזרה – SOS

ניקיון שטיחים SOS זהו מצב חירום של ממש! תארו לכם שטיח בגוונים של לבן שזה הרגע נשפך עליו צלחת פסטה ברוטב רוזה, הלם! מה עושים?

קרא עוד »
דילוג לתוכן