כמה זמן מותר להיות עם עדשות מגע רצוף ומה הפעולות שחובה לבצע בהן

תוכן עניינים

אנשים רבים רואים במשקפי ראייה מטרד, הפוגע בנראות ובאסתטיות שלהם ולכן הם פונים להרכבת עדשות מגע. לצד הפתרון האידיאלי שבדבר, חשוב לדעת כי עדשות מגע מצריכות תחזוקה וכי ניתן להרכיב אותן לפרק זמן מוגדר

עדשות מגע – פתרון קסם למשקפיים

בין אם לא התחברתם למראה שלכם עם המשקפיים ובין אם אתם מעוניינים ליהנות מראייה צלולה וברורה גם במהלך פעולות שגרתיות כמו רחצה או שחייה, עדשות מגע הן הפתרון האידיאלי והמושלם עבורכם.

עדשות המגע הפופולאריות מתחלקות לשתי קטגוריות עיקריות – עדשות מגע קשות (עשויות מחומר זכוכית מיוחד) ועדשות מגע רכות (עשויות מחומר פלסטיק), כאשר המאפיינים המשותפים לשני סוגים אלו הוא פרק הזמן הקצוב לשימוש שיש לכל אחד מהם, כמו גם אופן הטיפול והתחזוקה המתאימים עבורם.

כמה זמן ניתן להיות עם עדשות מגע?

 אמנם מדובר בפתרון נוח ואולטימטיבי, אך מומלץ שלא לשכוח מעדשות המגע לפרקי זמן ממושכים, כאשר ההמלצה הגורפת היא שימוש הנע בין 8 ל-12 שעות ביום, תלוי בסוג העדשה ובחומר ממנו היא מיוצרת.

הפעולות שחובה לבצע

ניקוי וחיטוי הידיים לפני כל שימוש בעדשות, שטיפת העדשה בתמיסה המתאימה (ולא במי ברז) ואחסון מיטבי שלה במחסנית מאושרת, יבטיחו לנו שמירה מקסימלית על ההיגיינה והימנעות מזיהומים וחיידקים שונים.

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

המגזין

דשן – מה זה בעצם ומה תפקידו?

דשן הוא מרכיב חיוני בחקלאות המודרנית, המאפשר לחקלאים וגננים להגדיל את תפוקת היבול ולשפר את איכות התוצרת שלהם. אבל מהו בעצם דשן, ולמה הוא כל

קרא עוד »