כמה פעמים בשנה מומלץ לעבור עיסוי רקמות עמוק?

תוכן עניינים

התדירות המומלצת עבור עיסוי נקבעת לפי התחושה הכללית, אורח החיים והמלצות בעלי המקצוע. עם זאת, כדאי להכיר את ההבדלים בין סוגי העיסוי ורק אז לדעת איזה מהם לבחור

עיסוי מקצועי שמתבצע אחת לתקופה מסוימת יכול לשפר באופן מיידי ובצורה דרמטית את איכות החיים. עם זאת, המאפיינים של עיסוי רקמות עמוק למשל לא זהים למאפיינים ולתכונות של עיסוי רגיל. לכן חשוב לא רק להתמקד בסוג מסוים של עיסוי מקצועי, אלא גם להבין מה הוא כולל ולמי הוא מתאים.

כך תדעו שהגיע הזמן לעיסוי

החדשות הטובות הן שכיום ניתן להתאים את התדירות של עיסוי מקצועי באופן ספציפי לצרכים של המטופלים. כדי לעשות את זה, בודקים קודם כל את התחושה הכללית: אם מרגישים כאבי ראש או סחרחורות, יכול להיות ששווה לתאם עיסוי רקמות עמוק כפתרון אלטרנטיבי.

בנוסף, מספר הפעמים בשנה שבו מומלץ לעבור עיסוי רקמות עמוק מושפע מאורח החיים. באורח חיים לא בריא שכולל עישון, שתיית אלכוהול ותזונה לא נכונה, עיסוי מקצועי יכול לעשות פלאים. 

במקביל, כל נותר הוא להישאר ערניים להמלצות של רופא המשפחה או בעלי המקצוע. כך מתאמים עיסוי מקצועי לתדירות המומלצת ונהנים מכל היתרונות שאותם הוא יודע להציע עבור המטופלים.

אהבתם את הכתבה?>>search-result.co.il

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

המגזין

דשן – מה זה בעצם ומה תפקידו?

דשן הוא מרכיב חיוני בחקלאות המודרנית, המאפשר לחקלאים וגננים להגדיל את תפוקת היבול ולשפר את איכות התוצרת שלהם. אבל מהו בעצם דשן, ולמה הוא כל

קרא עוד »