מהן המתכות שהכי בריאות לעגילים שאנחנו שמים באוזן

תוכן עניינים

בין התכשיטים הפופולאריים והנפוצים ביותר שכולנו אוהבים להתקשט בהם, נמצאים העגילים הבולטים לעין, אך מלבד היותם מרשימים, בחירה לא נכונה של העגיל יכולה לגרום למגוון בעיות בעור ובאזור האוזניים. אילו מתכות אם כן נחשבות להכי בריאות בתור עגילים לאוזניים?

עגילים לאוזניים

תכשיטים תמיד עזרו לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו ולהוסיף למראה שלנו הרבה עיצוב וסטייל, ובמיוחד עגילים לאוזניים, הממקדים את תשומת הלב של הסובבים אותנו באזור הפנים.

כאשר רוכשים עגילים לאוזניים, חשוב להקפיד על רכישת עגילים העשויים מחומרים איכותיים, בכדי למנוע בעיות בריאותיות שונות וזיהומים באזור האוזניים, דוגמת אינפקציה ופצעים שונים, כאשר אחד הפרמטרים לאיכותם והתאמתם של העגילים הוא המתכת ממנה הם עשויים.

מהן המתכות הכי בריאות לשימוש כעגילים? 

אחת המתכות הנפוצות לשימוש בעולם התכשיטים, היא הזהב, המתאים במיוחד לשמש בתור עגילים. עגילי זהב טהור, בעלי כמות קראט גבוה, נחשבים לעגילים איכותיים ביותר, כאשר מלבד היותם ידידותיים לעור שלנו, הם גם נחשבים לעמידים ונוחים במיוחד.

מתכות נוספות איתן הגוף שלנו יודע להסתדר מצוין, ולפיכך יתאימו לשמש כמתכות לעגילים באוזן, הן טיטניום, כסף סטרלינג 925 ועגילי סיליקון פשוטים, המשמשים בעיקר לאלו המעוניינים להצניע את חור העגיל, אך לשמור על החור הקיים באוזן.

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

משפחה

מבחר מוצרי ברביקיו ועל האש

מוצרי הברביקיו הטובים ביותר להכנת בשר בצורה המושלמת אנחנו הישראלים רק מחפשים תירוץ כדי לעשות על האש. לפחות פעם בחודש אנחנו מוציאים את המנגל או

קרא עוד »
טליתות
Uncategorized

טליתות – ההיסטוריה וכיום

מאז ועד היום גברים יהודים מזוהים בין היתר בגלל הטלית שהם מתעטפים איתה. מה היא בכלל טלית? אפשר להגיד כי מדובר על בגד עליון שמגיע

קרא עוד »