ציור בהתאמה אישית לבית – מיהם האמנים שעושים זאת?

תוכן עניינים

המון סוגים שונים של אמנים יכולים להציע לנו ציור בהתאמה אישית לחלל הפנים של הסלון, המטבח, חדרי השינה או כל מקום אחר בבית. אז איך בוחרים אותם ומה היתרונות? הנה המדריך המלא

השוואה בין סוגים שונים של תמונות וציורים למכירה מראה בעיקר את ההבדל בין אלו שנמכרים בחנויות כדי להתאים לקהל יעד רחב ככל האפשר, לבין התמונות שאותן מציירים בהתאמה לטעם האישי שלנו. בנוסף, כיום ברור שלא מספיק לשלב תמונות לבית ושכדאי גם לחשוב מחוץ לקופסא עם ציורי קיר. 

החדשות הטובות הן שיש אפשרות לפנות אל אמנים שההתמחות שלהם היא ציור בהתאמה אישית לבית שלנו. זה פחות יקר מכפי שנהוג לחשוב, משביח את ערך הנכס באופן מיידי וכמובן תורם לאיכות החיים ולעיצוב הכללי.

כך בוחרים אמנים מתאימים

הסוד הוא לבחור אמן שהסגנון שלו מתכתב עם העדפות אישיות שלנו. לאחר מכן, האמנים שעושים זאת צריכים להגיע לפחות פעם אחת על מנת לראות את חלל הפנים ולהתרשם ממנו. מבחינתנו, כדאי גם לקבל המלצות ולראות דוגמאות לפרויקטים.

באופן הזה, ניתן להגדיל את הסיכוי לכך שהציור בהתאמה אישית ישדרג את החדר הרלוונטי – בין אם זה הסלון, המטבח, חדרי השינה או כל מקום אחר.

אחת האמניות המועדפות עלינו הן בציורים מותאמים אישית והן בציורים מקוריים פרי דמיונה – היא מיכל חן אהרון. האמנית הישראלית מציירת ציורי ענק בסגנונות רבים כמו פופ ארט, אבסטרקט, פורטרייטים וריאליסטי. הציורים של מיכל חן אהרון נמכרים בגלריה האינטרנטית וזמינים לרכישה אונליין, מוזמנים להיכנס להתרשם!

בואו להתעדכן עוד>>popa.org.il

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

המגזין

דשן – מה זה בעצם ומה תפקידו?

דשן הוא מרכיב חיוני בחקלאות המודרנית, המאפשר לחקלאים וגננים להגדיל את תפוקת היבול ולשפר את איכות התוצרת שלהם. אבל מהו בעצם דשן, ולמה הוא כל

קרא עוד »