קריאה לעזרה – SOS

תוכן עניינים

ניקיון שטיחים SOS זהו מצב חירום של ממש! תארו לכם שטיח בגוונים של לבן שזה הרגע נשפך עליו צלחת פסטה ברוטב רוזה, הלם! מה עושים? איך מתחילים בכלל? גם הכתם של העגבניות וגם השומן של השמנת. מפחיד! לכן, בהחלט מדובר במקרה דחוף ביותר! על כן חשוב לא להתפשר ולהזמין ניקוי שטיחים  SOS מקצועי ואמין שמגיע תוך זמן קצר.

האפטר השוק – עזרה ראשונה לשטיח המוכתם

אחרי שקיבלנו את ההלם הראשוני, שזה הרגע שהשטיח אהוב שלנו "קיבל מכה" רצינית שאפילו יכול להיות מצב שיישארו כתמים עליו בעקבות המקרה הטראומטי. זהו הזמן הנכון ביותר להזמין צוות לניקוי השטיח שיגיע במידי.רגע לפני שצוות הניקיון מבת ים מגיע לטפל בשטיח שלנו יש מספר דברים שניתן לעשות כדי לנסות ו"להמתיק את הגלולה המרה" בדוגמת תקרית הפסטה – דבר ראשון כמובן להרים הכל עם מגבון לח בעדינות ולנסות להרים את זה לכיוון מעלה ולא בצורת מריחה חס וחלילה! אחרי שאספנו עם המגבון ישנם חומרים לניקוי SOS לשטיחים שתמיד חשוב מומלץ וכדאי שיהיו בבית בארון חומרי הניקוי.

כמעט רואים את הסוף – העזרה לשטיח בדרך

אז לאחר שהשתמשנו באחד מחומרי הניקוי שטיחים שיש לנו בארון והדבקנו "פלסטר" הגיע הזמן להזמין צוות ניקוי שטיחים המלצה שלי, צוות ניקוי שטיחים בבת ים שביצעו אצלי את עבודתם נאמנה באופן קל אמין ומקצועי. 

בדרך כלל ישנן חברות שמגיעות במיידי במקרה של SOS, כמו שתיארתי קודם וזאת כדי לא לגרום נזק גדול לשטיח לטווח הארוך, כי ישנם מזונות או אפילו סוגי שתייה שיכולים לגרום לכתמים מאוד גדולים שיהיו קשים להסרה במידה ולא מטפלים בזמן.  צוות הניקיון שמגיע מביא איתו חומרים חזקים וטובים לניקיון שטיחים אך עם זאת אינם מזיקים לבני האדם או לחיות המחמד שבבית.

לסיכום, צוות ניקיון השטיחים הצליח!

זהו עכשיו אפשר לראות, ממש לראות את הסוף ללא נזקים וכמעט באפס מאמץ ע"י טיפול קל מקצועי לאמין של חברה לשירותי ניקיון שהזמנו. כל מה שנותר לנו לעשות זה להרים את הרגליים על השולחן ולא לאכול יותר קערת פסטה בסלון עם שטיח בגווני לבן כדי שההיסטוריה לא תחזור על עצמה.

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

משפחה

מבחר מוצרי ברביקיו ועל האש

מוצרי הברביקיו הטובים ביותר להכנת בשר בצורה המושלמת אנחנו הישראלים רק מחפשים תירוץ כדי לעשות על האש. לפחות פעם בחודש אנחנו מוציאים את המנגל או

קרא עוד »
דילוג לתוכן