אוהבים לארח? אלה הסטים המושלמים לאירוח בבית

תוכן עניינים
סכו"ם

האביב בפתח ואין זמן מושלם יותר מזה להתחדש בדברים לבית. שטיחים, ארונות, שולחנות ושאר הדברים הגדולים. אבל הכוכבים האמיתיים של רכישות האביב הם כמובן כלי שולחן, לאירוח ולהגשה.

 

מפות, סכו"מים וכמובן, איך אפשר שלא, סט צלחות. למה אתם צריכים סט צלחות חדש, מה האופציות, מה הטרנדים – הכל בכתבה הבאה.

יש לנו אחלה סט מלפני כמה שנים טובות, למה לקנות אחד חדש?

שאלה שלבטח מעסיקה אנשים רבים. הסיבה לכך די פשוטה – צלחות נשברות, נסדקות, מאבדות מהצבע שלהן והכי חשוב, גם נשרטות מהאכילה עליהן. בניגוד לסכו"ם שתמיד תוכלו להשחיז את הסכינים שאיבדו מהחדות שלהם, ברגע שצלחות מפסיקות להראות טוב או חלק מהן נשברות, כבר לא מדובר בסט צלחות שלם. לכן, סט צלחות מומלץ להחליף כל כמה שנים.

המגוון

אכן, מדובר באופציות רבות שקיימות כרגע בשוק. סט צלחות ל – 6 עד 24 אנשים, סט צלחות שכולל גם צלחות הגשה, סט צלחות שבו תוכלו לבחור רק את הגדלים שמתאימים לכם ולא לקנות את כולו.

הטרנדים

אם פעם כולם רצו לאכול מצלחות לבנות, המעוטרות בציורים של פרחים ושאר קישוטים קלאסיים, כיאה לבתים של האצולה האירופאית, ניתן לומר שכיום הכיוון השתנה בצורה משמעותית.

צבעים שפעם היו בגדר טאבו בכל הנוגע לסט צלחות חגיגי, דוגמת כחול כהה או אפילו שחור, הולכים ותופסים תאוצה ומאפשרים להוסיף לשולחן האוכל שלכם וייב הייטקי עתידני ומאוד טרנדי.

בנוסף, שילוב של צבעים, כאשר חלקו של סט צלחות הוא בצבע אחד וחלקו השני של סט צלחות הוא בצבע אחר, הוא גם טרנד מאוד רציני עכשיו.

כפי שניתן לראות, כבר אין צורך לחפש רק את הקלאסי, עכשיו אתם חופשיים לבטא את עצמכם גם דרך סט צלחות שתרכשו לבית.

 

ההמלצה

לרכוש סט צלחות שכולל גם כלים להגשה, חוסך זמן ומחשבה של חיפוש אחר אביזרים נוספים שנחוצים לכם.

והדבר החשוב ביותר – פשוט להנות מהחוויה של בחירת הצבעים, הדוגמאות, התאמתם ועריכת השולחן, עוד בטרם התחלתם להנות מהאוכל.

 

אהבתם את הכתבה? בטוח שתאהבו גם:

מטבח

איך לבחור אביזרים למטבח שלך

בעולם שבו המטבח הופך ללב הבית, חשיבותה של בחירה מושכלת של אביזרים למטבח אינה מוערכת יתר על המידה. אך, כיצד ניתן לנווט בים הרחב של אביזרי המטבח ולבחור בחכמה את האביזרים המתאימים ביותר למטבח שלנו?

קרא עוד »
למה יש הבדלים גדולים במחירים של סירים?
מטבח

למה יש הבדלים גדולים במחירים של סירים?

בעת קניית סיר חדש, רבים מאיתנו מוצאים את עצמם מבולבלים נוכח הבדלי המחירים הגדולים בין הדגמים והמותגים השונים. מדוע סיר אחד עולה 50 ש"ח בעוד שסיר אחר, כמעט זהה לכאורה, עולה 500 ש"ח? במאמר זה ננסה להבין מהם הגורמים השונים שמשפיעים על מחיר הסיר ויוצרים פערי מחירים גדולים כל כך. נבחן היבטים כמו סוג החומר, איכות הייצור, עובי הדפנות, המותג ועוד – כך שנוכל לקבל החלטת קנייה מושכלת יותר בפעם הבאה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן